Powiatowa i Miejska
Biblioteka Publiczna
w Bochni

Specjalnie dla dzieci i młodzieży
Witamy na internetowych stronach bibliotecznych Oddziału dla Dzieci i Młodzieży. Jeśli jesteś przedszkolakiem, uczniem szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły średniej to ta część serwisu powstała właśnie z myślą o Tobie ...
więcej »
Z myślą o dorosłych
Naszym obecnym i przyszłym Czytelnikom zapewniamy bezpłatny dostęp do klasyki literatury pięknej polskiej i obcej, bestsellerów literatury współczesnej oraz księgozbioru popularnonaukowego....
więcej »
Dla poszukujących źródeł wiedzy
Umożliwiamy zainteresowanym Czytelnikom, pasjonatom i studentom korzystanie z ciekawego i stale aktualizowanego księgozbioru naukowego, bogatego zbioru prasy bieżącej i archiwalnej, księgozbioru regionalnego oraz bezpłatnego dostępu do Internetu ...
więcej »
Nasze Nagrody
Nasza Strona
Nasze Projekty
English Version
Aktualności z życia Biblioteki
28 XII 2017 Koncert kolęd w Kurowie
 W czwartkowe popołudnie, 28 grudnia 2017 r. w Filii Nr 3 bocheńskiej Biblioteki odbył się III koncert świąteczny kolęd i pieśni bożonarodzeniowych pod hasłem „Kolędy czas!”.
Czytaj całość
 
20 XII 2017 Nowości w Bibliotece
 W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni po raz kolejny otrzymała dotację na „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych”, za którą zakupiono 2100 książek.
Czytaj całość
 
18 XII 2017 Bochnia Future
 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zrealizowała zakup nowości książkowych ze środków budżetu obywatelskiego w ramach projektu „BOCHNIA FUTURE”.
Czytaj całość
 
7 XII 2017 Święty Mikołaj w Klubiku Skrzata
 Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 7 grudnia 2017 r. z workiem pełnym pieknych prezentów przyjechał również do Klubiku Skrzata w bocheńskiej Bibliotece.
Czytaj całość
 
4 XII 2017 "Czy Drogie jest CzyTanie" - podsumowanie
 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna zakończyła realizację projektu „Czy Drogie jest CzyTanie”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Czytaj całość
 
1 VIII 2017 Zmiany w regulaminie korzystania
 Szanowni Czytelnicy! Informujemy, że od 1 września 2017 r. ulega zmianie regulamin korzystania ze zbiorów i usług Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni.
Czytaj całość
 
Katalog On-Line
Vademecum
Nowości
Klub Dyskusyjny