Powiatowa i Miejska
Biblioteka Publiczna
w Bochni

Specjalnie dla dzieci i młodzieży
Witamy na internetowych stronach bibliotecznych Oddziału dla Dzieci i Młodzieży. Jeśli jesteś przedszkolakiem, uczniem szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły średniej to ta część serwisu powstała właśnie z myślą o Tobie ...
więcej »
Z myślą o dorosłych
Naszym obecnym i przyszłym Czytelnikom zapewniamy bezpłatny dostęp do klasyki literatury pięknej polskiej i obcej, bestsellerów literatury współczesnej oraz księgozbioru popularnonaukowego....
więcej »
Dla poszukujących źródeł wiedzy
Umożliwiamy zainteresowanym Czytelnikom, pasjonatom i studentom korzystanie z ciekawego i stale aktualizowanego księgozbioru naukowego, bogatego zbioru prasy bieżącej i archiwalnej, księgozbioru regionalnego oraz bezpłatnego dostępu do Internetu ...
więcej »
Nasze Nagrody
Nasza Strona
Nasze Projekty
English Version
Aktualności z życia Biblioteki
24 VII 2018 Spacer z nordic walking i z ... audiobookiem
 W ramach realizacji projektu „Audiobook uczy bawi, rozwija…” dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zapraszamy na spotkanie w plenerze oraz spacer, 24 lipca 2018 r. o godz. 9.00 w amfiteatrze w Parku Uzbornia.
Czytaj całość
 
29 VI 2018 IV Letnie Muzykowanie
 W piątekowe popołudnie, 29 czerwca 2018 r. w Filii nr 3 bocheńskiej Biblioteki odbyło się IV Letnie Muzykowanie, czyli koncert na różne instrumenty.
Czytaj całość
 
25 VI 2018 Zakończenie Warsztatów Twórczego Pisania
   Początek okresu wakacyjnego pozwolił nam z radością i w wdzięczności dla siebie nawzajem za to, czego wspólnie doświadczyliśmy zakończyć trzecią edycję Warsztatów Twórczego Pisania dla dzieci i młodzieży.
Czytaj całość
 
19 VI 2018 Wakacyjny konkurs
 Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Bochni i Biblioteka zapraszają do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie plastyczno – literackim „Bocheńszczyzna – moja Mała Ojczyzna”.
Czytaj całość
 
18 VI 2018 Wakacje w Bibliotece
 Odpoczywających uczniów w okresie wakacji zapraszamy do na cykl zajęć "Wakacje w Bibliotece" oraz po interesującą książkę, czasopismo, audiobook, e-książkę … do Biblioteki głównej i filii.
Czytaj całość
 
14 VI 2018 Klubik Mini Mini 6
  Od września 2018 Filia nr 6 Biblioteki w Bochni zaprasza na zajęcia najmłodszych (2-3 latków) w ramach cyklicznych spotkań do Klubiku Mini Mini 6.
Czytaj całość
 
Katalog On-Line
Vademecum
Nowości
Klub Dyskusyjny