Powiatowa i Miejska
Biblioteka Publiczna
w Bochni

Specjalnie dla dzieci i młodzieży
Witamy na internetowych stronach bibliotecznych Oddziału dla Dzieci i Młodzieży. Jeśli jesteś przedszkolakiem, uczniem szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły średniej to ta część serwisu powstała właśnie z myślą o Tobie ...
więcej »
Z myślą o dorosłych
Naszym obecnym i przyszłym Czytelnikom zapewniamy bezpłatny dostęp do klasyki literatury pięknej polskiej i obcej, bestsellerów literatury współczesnej oraz księgozbioru popularnonaukowego....
więcej »
Dla poszukujących źródeł wiedzy
Umożliwiamy zainteresowanym Czytelnikom, pasjonatom i studentom korzystanie z ciekawego i stale aktualizowanego księgozbioru naukowego, bogatego zbioru prasy bieżącej i archiwalnej, księgozbioru regionalnego oraz bezpłatnego dostępu do Internetu ...
więcej »
Nasze Nagrody
Nasza Strona
Nasze Projekty
English Version
Aktualności z życia Biblioteki
30 X 2018 Marian Kęsek - Człowiek Księgi
 Biblioteka w Bochni zaprasza na spotkanie „Marian Kęsek – Człowiek Księgi” poświęcone zmarłemu przed dwoma laty historykowi pracującemu w Bibliotece Jagiellońskiej - 30 października 2018 r. o godz:18.00 w sali klubu Biblioteki.
Czytaj całość
 
26 X 2018 Spotkanie z Olgą Rudnicką
  Zapraszamy na spotkanie z Olgą Rudnicką, polską pisarką, autorką powieści kryminalnych z dużą dozą humoru, które zachwycają i bawią rzesze czytelników, 26 października 2018 r., godz. 17.30, sala klubu Biblioteki.
Czytaj całość
 
17 X 2018 Rady Marii Brzegowy
 W środę, 17 października 2018 r. odbyło się spotkanie z dietetykiem mgr inż. Marią Brzegowy, w ramach realizacji projektu „Audiobook uczy, bawi, rozwija…” dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Czytaj całość
 
15 X 2018 Konkurs plastyczny - ogłoszenie wyników
 W bocheńskiej Bibliotece uroczyście podsumowano wakacyjny konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży „Bocheńszczyzna – moja Mała Ojczyzna” i wręczono nagrody jego laureatom.
Czytaj całość
 
15 X 2018 "Nagraj własny audiobook!"
 Dział Zbiorów Audiowizualnych bocheńskiej Biblioteki zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na nagranie własnego audiobooka.
Czytaj całość
 
11 X 2018 Spotkanie z Arkadym Pawłem Fiedlerem
 W czwartek 11 października 2018 r. w bocheńskiej Bibliotece gościł Arkady Paweł Fiedler - pasjonat podróży samochodowych, producent filmów podróżniczych i fotograf.
Czytaj całość
 
Katalog On-Line
Vademecum
Nowości
Klub Dyskusyjny