Powiatowa i Miejska
Biblioteka Publiczna
w Bochni

Specjalnie dla dzieci i młodzieży
Witamy na internetowych stronach bibliotecznych Oddziału dla Dzieci i Młodzieży. Jeśli jesteś przedszkolakiem, uczniem szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły średniej to ta część serwisu powstała właśnie z myślą o Tobie ...
więcej »
Z myślą o dorosłych
Naszym obecnym i przyszłym Czytelnikom zapewniamy bezpłatny dostęp do klasyki literatury pięknej polskiej i obcej, bestsellerów literatury współczesnej oraz księgozbioru popularnonaukowego....
więcej »
Dla poszukujących źródeł wiedzy
Umożliwiamy zainteresowanym Czytelnikom, pasjonatom i studentom korzystanie z ciekawego i stale aktualizowanego księgozbioru naukowego, bogatego zbioru prasy bieżącej i archiwalnej, księgozbioru regionalnego oraz bezpłatnego dostępu do Internetu ...
więcej »
Nasze Nagrody
Nasza Strona
Nasze Projekty
English Version
Aktualności z życia Biblioteki
29 V 2019 Jan Mela w Bibliotece
 Bocheńska Biblioteka zaprasza na spotkanie z Janem Melą "Podróże na krańce świata i w głąb siebie", 29 maja 2019 r., godz. 17.30 w sali klubu Biblioteki.
Czytaj całość
 
21 V 2019 Bocheński Festiwal Literacki "oKruch"
 W tym roku, w dniach od 4 do 11 czerwca, zapraszamy na trzecią edycję Bocheńskiego Festiwalu Literacki oKruch, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Bochni oraz Książnica bocheńska.
Czytaj całość
 
17 V 2019 Spotkanie z dramą: słowo, wyobraźnia, ruch
 W piątek, 17 maja 2019 r., odbyły się w Bibliotece kolejne warsztaty dla młodzieży pod hasłem „Spotkanie z dramą: słowo, wyobraźnia, ruch”, które poprowadziła Kinga Sobieszczańska.
Czytaj całość
 
14 V 2019 LXVIII Salon Artystyczno-Literacki
 We wtorkowy wieczór, 14 maja 2019 r. w sali klubu Biblioteki, odbył się LXVIII Salon Artystyczno-Literacki i otwarcie wystawy malarstwa Mirosława Krzyszkowskiego „Piórkiem i pędzlem”.
Czytaj całość
 
13 V 2019 Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych
 Od 13 do 31 maja 2019 roku  Biblioteka stanie się wyjątkowym miejscem, w którym wszystko może się zdarzyć, a to dzięki XXIII Przeglądowi Teatrzyków Przedszkolnych.
Czytaj całość
 
13 V 2019 E-konkursu "Tajemnice Solnego Grodu"
 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni - Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w II edycji e-konkursu pt.: „Tajemnice Solnego Grodu”.
Czytaj całość
 
1 V 2019 Logowanie do konta czytelnika
 Szanowni Czytelnicy, w związku z przejściowym problemem z zakładką logowania do konta czytelnika na stronie głównej Biblioteki informujemy, że można logować się do konta w inny sposób. Wskazówki poniżej.
Czytaj całość
 
Katalog On-Line
Vademecum
Nowości
Klub Dyskusyjny