1 VIII 2019 Kolaż nietypowych zdjęć
 Filia Nr 6 bocheńskiej Biblioteki zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastyczno – fotograficznym „Kolaż nietypowych zdjęć mojego miasta”.
Czytaj całość
 
14 VII 2019 Rodzinna Niedziela z NGO
 Po raz szósty bocheńskie organizacje pozarządowe, w tym Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, zaprosiły rodziny do wspólnego świętowania w Parku Uzbornia „Rodzinnej Niedzieli z NGO”, 14 lipca 2019 r.
Czytaj całość
 
29 VI 2019 Gorce z audiobookiem?
 Czytelnicy bocheńskiej Biblioteki, 29 czerwca 2019 r. uczestniczyli w wycieczce w Gorce. Wyjazd organizowany był w ramach realizacji projektu „Audiobook kontra książki czyli z czym lepiej podróżować” dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Czytaj całość
 
26 VI 2019 Muzyczne podróże w Filii Nr 3
 W Filii nr 3 bocheńskiej Biblioteki w ramach realizacji projektu „Audiobook kontra książki czyli z czym lepiej podróżować?” odbyło się V Letnie Muzykowanie pod hasłem "Muzyczne podróże".
Czytaj całość
 
21 VI 2019 Wakacyjny konkurs
 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni, Dział Instrukcyjno – Metodyczny, zapraszają dzieci z Powiatu Bocheńskiego do udziału w wakacyjnym konkursie plastyczno – literackim „Misie – znane i nieznane”.
Czytaj całość
 
21 VI 2019 Wakacje w Bibliotece
 Jak co roku w okresie wakacji bocheńska Biblioteka zachęca uczniów do korzystania z księgozbioru – książek, audiobooków, e-booków i czasopism oraz zaprasza na "Wakacje w Bibliotece" - zajęcia plastyczno - literackie.
Czytaj całość
 
1 V 2019 Logowanie do konta czytelnika
 Szanowni Czytelnicy, w związku z przejściowym problemem z zakładką logowania do konta czytelnika na stronie głównej Biblioteki informujemy, że można logować się do konta w inny sposób. Wskazówki poniżej.
Czytaj całość
 
© 2006-2019 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni Poczta  |  Redakcja  |  Twórcy  |