19 IX 2019 Klubik Skrzata po wakacyjnej przerwie
 Po raz kolejny bocheńska Biblioteka zaprasza najmłodszych na cotygodniowe spotkania Klubiku Skrzata, organizowane przez pracowników Oddziału dla Dzieci i Młodzieży.    

Pierwsze spotkanie odbędzie się 19 września 2019 r. o godz. 10.00
, wtedy też będzie można zapisać dziecko do Klubiku Skrzata. Liczba miejsc ograniczona. Tak jak do tej pory zajęcia prowadzone będą w każdy czwartek w sali klubu Biblioteki, w godzinach od 10.00 – 11.30 (pierwsza grupa), 11.30 – 13.00 (druga grupa).

Zajęcia Klubiku Skrzata przeznaczone są dla dzieci, które nie uczęszczają do przedszkola. Maluchy pod okiem rodziców lub opiekunów, poprzez wspólną zabawę i kontakt z rówieśnikami, przygotowują się do edukacji przedszkolnej, rozwijają  umiejętności społeczne, a przede wszystkim kreatywnie i miło spędzają czas. Do tej pory spotkania cieszyły się dużą popularnością zarówno wśród dzieci jak i opiekunów. Najmłodsi chętnie brali udział w organizowanych zabawach ruchowo – muzycznych, które mają nieoceniony wpływ na rozwój fizyczny i psychiczny dziecka. Z zainteresowaniem uczestniczyli w zabawach z książką, które rozwijały wyobraźnię i wzbogacały słownictwo. Wspólna zabawa przynosiła wiele radości i satysfakcji. I tym razem na dzieci czeka wiele ciekawych spotkań: tematyczne zabawy plastyczne, bal przebierańców, spotkanie ze Świętym Mikołajem, zabawa z dźwiękami oraz wiele innych ciekawych i zajmujących zajęć.

Zarówno dzieci jak i opiekunów prosimy o przyniesienie obuwia zamiennego. Prosimy również o zapoznanie się z poniższym regulaminem Klubiku Skrzata.

Regulamin „Klubiku Skrzata”
1.    Do Klubiku uczęszczają dzieci, które nie chodzą do przedszkola.
2.    Spotykamy się raz w tygodniu, we czwartki. Pierwsza grupa między 10.00 a 11.30, druga między 11.30 a 13.00.
3.    W zajęciach biorą udział dzieci wraz z opiekunami.
4.    Klubik Skrzata działa przez cały rok szkolny (od września do czerwca), z przerwą wakacyjną, świąteczną, feriami zimowymi oraz dniami ustawowo wolnymi.
5.    W zajęciach mogą brać udział tylko czytelnicy naszej Biblioteki.
6.    Można brać udział tylko w tych zajęciach, na które dziecko zostało zapisane.
7.    Udział w Klubiku jest bezpłatny. Obowiązuje tylko tzw. wpisowe w wysokości 20 zł, przeznaczone na materiały plastyczne. Pobierane jednorazowo przy zapisie dziecka.
8.    Personel nie odpowiada za rzeczy pozostawione w Klubie.
9.    Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice/opiekunowie.
10.    Dzieci, które przechodzą infekcję, katar, kaszel – nie uczestniczą w zajęciach.
11.    Wszystkie informacje odnośnie zajęć (ich odwołania lub zmiany godziny) będą podawane na stronie internetowej oraz na facebook’u Biblioteki.
12.    Rodzic/Opiekun zapisujący dziecko do Klubiku wyraża zgodę na wykorzystanie wizerunku jego dziecka do promocji Klubiku. Wizerunek będzie wykorzystywany poprzez publikację zdjęć z zajęć na stronie internetowej Biblioteki oraz na facebook’u.
13.    Wszyscy uczestniczący w zajęciach zobowiązani są do przestrzegania niniejszego regulaminu.
 
© 2006-2019 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni Poczta  |  Redakcja  |  Twórcy  |