13 V 2019 E-konkursu "Tajemnice Solnego Grodu"
 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni - Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w II edycji e-konkursu pt.: „Tajemnice Solnego Grodu”.


Zadaniem uczestników konkursu będzie udzielenie odpowiedzi na 3 zestawy pytań, umieszczanych na początku każdego tygodnia, na stronie internetowej i facebook’u Biblioteki. Każdy zestaw będzie zawierał 2 zdjęcia obiektów, np. pomników, budynków, rzeźb, znajdujących się w ogólnie dostępnych miejscach,  na terenie naszego miasta. Biorący udział w konkursie będą musieli odpowiedzieć na pytanie gdzie dany obiekt się znajduje (ulica, plac itp.) i co przedstawia. Celem konkursu jest rozwijanie potrzeby samodzielnego poszukiwania wiedzy o przeszłości oraz poznanie i popularyzacja historii regionu.  Konkurs rozpoczniemy 13 maja 2019 roku i będzie trwał do 31 maja 2019 roku. Warunkiem udziału w konkursie będzie udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania, które należy dostarczyć do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży do dnia 11 czerwca 2019 roku. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi 16 czerwca 2019 roku podczas Literackiej Gry Terenowej, odbywającej się w przestrzeni miejskiej Parku Rodzinnego Uzbornia. Prosimy o uważne śledzenie strony  internetowej Biblioteki www.biblioteka-bochnia.pl oraz profilu na facebook’u.

Szczegóły dotyczące konkursu odnaleźć można w poniższym regulaminie. Poniżej znajduje się także karta pracy, którą należy wypełnić i złożyć osobiście w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży bocheńskiej Biblioteki lub przysłać mailowo ( Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

fot. 5                                                                                       fot.6

 
Image
Image
 


Karta odpowiedzi
 
© 2006-2019 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni Poczta  |  Redakcja  |  Twórcy  |