21 II 2019 Zaczytaj się w czasopismach
 W roku bieżącym oferta Czytelni dla dorosłych została wzbogacona o nowe, niezwykle interesujące tytuły czasopism, z różnych dziedzin wiedzy i dotyczące różnych aspektów życia. Sprawdź, zapraszamy!

Szeroki wachlarz tytułów prasowych obejmuje dzienniki ogólnopolskie, tygodniki, miesięczniki, czasopisma opiniotwórcze, społeczno-polityczne i specjalistyczne. Miłośnikom motoryzacji  polecamy magazyn „Auto Świat”, który prezentuje auto nowości, wyniki testów, porównania i rankingi sprzedaży samochodów. Osobom, które przygotowują się do budowy, remontu  lub urządzania domu proponujemy miesięcznik „Budujemy dom” , w którym w sposób przystępny dla niefachowców opisywane są technologie i materiały stosowane w budownictwie. „Czas na wnętrze” podsuwa pomysły jak mieszkać komfortowo i stylowo, a pismo ogrodnicze „Gardeners’ World” inspiruje i radzi, jak urządzić i dbać o piękny ogród.

O tym co aktualnie warto obejrzeć przeczytamy w miesięczniku „Kino”, poświęconemu twórczości i edukacji filmowej. „Teraz Rock” - pismo dedykowane melomanom, informuje o bieżących wydarzeniach, koncertach, zawiera też recenzje i wywiady z artystami. Ciekawe informacje z zakresu nowych technologii, zainteresowani, znajdą w magazynie „T3”,„Komputer Świat”, „PSX Extreme”.

Oprócz wymienionych tytułów na półkach bibliotecznego saloniku prasowego znaleźć można czasopisma o tematyce religijnej, psychologiczno-poradnikowej oraz periodyki regionalne. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych zasobów.

 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
Image
 
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image

 
 
© 2006-2019 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni Poczta  |  Redakcja  |  Twórcy  |