8 XI 2017 Kolorowy świat Małej Księżniczki
 Filia nr 3 serdecznie zaprasza do oglądania wystawy Arweny Sobaś pt. „Kolorowy świat Małej Księżniczki”, która została zorganizowana w ramach cyklu ”Młode talenty w Bibliotece”.

Sztuka dziecięca może być piękna tylko na miarę tego, jaka jest dziecięca. Dzieci rysują i malują to, co je zaciekawia. Oglądając dziecięce prace poznajemy ich zainteresowania i wraz z nimi przeżywamy to, co było przedmiotem ich wyobrażeń i uczuć w czasie malowania lub rysowania.

7-letnia Arwenka Sobaś jest laureatką konkursu plastycznego organizowanego przez MDK w Bochni „Wiosna 2017”, gdzie zdobyła II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Zgromadzone na wystawie prace to efekt zabaw kredką i farbami z trzech ostatnich lat. Tak o osobie Arwenki powiedziała jej mama Amelia Augustyńska – Sobaś: „ Dziewczynka z obrazkami w ręku…Wykleja, rysuje, maluje, zasypuje ulubione osoby pracami własnego autorstwa… Czy to na gazecie, papierze toaletowym, starej kartce, sklejonym papierze – wszędzie znajdzie miejsce na malunek. Nieustannie dzieli się pomysłami na „Swoje Nowe Arcydzieła”…”

Wystawę można oglądać do końca grudnia w godzinach pracy Filii Nr 3 bocheńskiej Biblioteki, ul. Kurów 77.
 
© 2006-2018 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni Poczta  |  Redakcja  |  Twórcy  |