4 IX 2017 Klubik Skrzata po wakacyjnej przerwie
 Po raz kolejny zapraszamy najmłodszych na cotygodniowe spotkania Klubiku Skrzata organizowane przez pracowników Oddziału dla Dzieci i Młodzieży bocheńskiej Biblioteki.


Pierwsze spotkanie po wakacyjnej przerwie odbędzie się  7 września 2017 r., wtedy odbędą się zapisy do Klubiku. Liczba miejsc ograniczona.  Tak jak do tej pory zajęcia prowadzone będą w każdy czwartek w sali klubu Biblioteki, w godzinach od 10.00 – 11.30 (pierwsza grupa), 11.30 – 13.00 (druga grupa).

Zajęcia Klubiku Skrzata, przeznaczone są dla dzieci w wieku ok. 3 lat, które nie uczęszczają do przedszkola. Maluchy pod okiem rodziców lub opiekunów, poprzez wspólną zabawę i kontakt z rówieśnikami, mogą przygotować  się do edukacji przedszkolnej, rozwinąć  umiejętności społeczne, a przede wszystkim kreatywnie i miło spędzić czas. Do tej pory spotkania cieszyły się dużą popularnością zarówno wśród dzieci jak i opiekunów. Najmłodsi chętnie brali udział w organizowanych zabawach ruchowo – muzycznych, które mają nieoceniony wpływ na rozwój osobowości malucha oraz pozytywnie oddziałują  na  aktywność fizyczną i psychiczną dziecka.
Z zainteresowaniem uczestniczyli w zabawach z książką, które rozwijały wyobraźnię i wzbogacały słownictwo. Wspólna zabawa przynosiła wiele radości i satysfakcji. I tym razem na dzieci czeka wiele atrakcyjnych spotkań; tematyczne zabawy plastyczne,  spotkania z językiem angielskim, organizowane przez nauczycieli szkoły angielskiego metodą Hellen Doron, bal przebierańców, spotkanie ze Świętym Mikołajem, słuchowiska słowno-muzyczne , zabawa z dźwiękami oraz wiele innych ciekawych i interesujących  zajęć.

Zarówno dzieci jak i opiekunów prosimy o przyniesienie obuwia zamiennego. Prosimy również o zapoznanie się z poniższym regulaminem Klubiku Skrzata.

Regulamin „Klubiku Skrzata”
obowiązujący od stycznia 2017 r.

1. Do Klubiku uczęszczają dzieci, które nie chodzą do przedszkola.
2. Spotykamy się raz w tygodniu, we czwartki. Pierwsza grupa między 10.00 a 11.30, druga między 11.30 a 13.00.
3. W zajęciach biorą udział dzieci wraz z opiekunami.
4. Klubik  Skrzata działa przez cały rok szkolny (od września do czerwca), z przerwą wakacyjną, świąteczną , feriami zimowymi oraz dniami ustawowo wolnymi.
5. W zajęciach mogą brać udział tylko czytelnicy naszej biblioteki.
6. Można brać udział tylko w tych zajęciach, na które dziecko zostało zapisane.
7. Udział w Klubiku jest bezpłatny. Obowiązuje tylko tzw. wpisowe w wysokości 20 zł, przeznaczone na materiały plastyczne. Pobierane jednorazowo przy zapisie dziecka.
8. Personel nie odpowiada za rzeczy pozostawione w Klubie.
9. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice/opiekunowie.
10.Dzieci, które przechodzą infekcję, katar, kaszel – nie uczestniczą w zajęciach.
11. Wszystkie informacje odnośnie zajęć (ich odwołania lub zmiany godziny) będą podawane na stronie internetowej oraz na Facebook’u biblioteki.
12. Rodzic/Opiekun zapisujący dziecko do Klubiku wyraża zgodę na wykorzystanie wizerunku jego dziecka do promocji klubiku. Wizerunek będzie wykorzystywany poprzez publikację zdjęć z zajęć na stronie internetowej biblioteki oraz na Facebook’u.
13.Wszyscy uczestniczący w zajęciach zobowiązani są do przestrzegania niniejszego regulaminu.
 
© 2006-2018 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni Poczta  |  Redakcja  |  Twórcy  |