25 IX 2017 Warsztaty Twórczego Pisania dla Dzieci
 Rusza trzecia edycja Warsztatów Twórczego Pisania dla Dzieci! Pragniemy zaprosić wszystkich chętnych młodych twórców pomiędzy 9 - tym a 13 - stym rokiem życia do uczestniczenia w niezwykłej przygodzie, jaką jest spotkanie ze światem, który mogę tworzyć słowem.

Będziemy wspólnie odkrywać na czym polega praca z słowem, budowaniem historii, rozwojem wyobraźni jeśli naprawdę troszczymy się o radość, tworzenie więzi i poznawanie tajemniczych skarbów ukrytych w sobie oraz w innych. Podczas nowej edycji, którą rozpoczynamy skupimy się przede wszystkim nad tym, czym jest „rozwojowe” pisanie, czyli taka praca ze słowem, swoim doświadczeniem i wyobraźnią, która najpełniej służy naszemu rozwojowi, pozwala nam zbliżyć się do siebie samego i do siebie nawzajem.

Będziemy się bawić rozmaitymi formami narracyjnymi i dramatycznymi. Będziemy próbować poszerzać nasze doświadczenia o próby  tworzenia wciągającej akcji i wprowadzania innych w świat przygód, które im zaproponujesz. Warsztatom towarzyszyć będą okazją do spotkania z ciekawymi ludźmi oraz ważnych rozmów i dyskusji na wszystkie interesujące nas tematy. Największym atutem warsztatów, na które zapraszamy, z pewnością jest i będzie atmosfera pełna serdeczności i wzajemnego wsparcia.  Przede wszystkim radość i poczucie humoru, które jest stałym gościem na naszych spotkaniach.

Warsztaty poprowadzi Marta Krupska, pracownik Działu Zbiorów Audiowizualnych. Zgłoszenia prosimy przekazywać do Działu Zbiorów Audiowizualnych bocheńskiej Biblioteki do 25 września 2017 r. pod numerem telefonu:14/614 52 25 lub osobiście. Pierwsze, organizacyjne spotkanie odbędzie się 25 września 2017 r. o godz. 17:00 w sali klubu naszej Biblioteki. Serdecznie zapraszamy!
 
© 2006-2018 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni Poczta  |  Redakcja  |  Twórcy  |