30 VI 2017 Zakończenie Warsztatów Twórczego Pisania
   Wraz z rozpoczęciem okresu wakacyjnego zakończyliśmy drugą edycję Warsztatów Twórczego Pisania dla dzieci i młodzieży prowadzonych w Bibliotece przez Martę Krupską.

Podczas całego roku szkolnego intensywnie, z ogromnym zaangażowaniem i radością realizowały swoje twórcze projekty dwie grupy warsztatowe: dziecięca i młodzieżowa. Każda z nich spotykała się dwa razy w miesiącu, a zdarzały się także okazje do dodatkowych spotkań i poszerzania doświadczeń poza stałym harmonogramem pracy. Tak było, gdy uczestniczyliśmy w dniu otwartym Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (grupa dla młodzieży), czy w warsztatach dramy z Kingą Sobieszczańską (warsztaty otwarte).

Był to rok pełen nowych twórczych pomysłów, kolejnych ćwiczeń warsztatowych, wspólnego poszukiwania i dzielenia się inspiracjami, pisarskimi zabawami i pracą nad własnym twórczym projektem. Mieliśmy także zajęcia poświęcone treningowi twórczego myślenia, podczas których korzystaliśmy z osiągnięć współczesnej pedagogiki twórczości. Ogromnie się cieszymy i dziękujemy obu grupom wspaniałych młodych osób.

Już dziś serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w przyszłorocznej edycji, która będzie miała nieco inny, jeszcze bardziej oryginalny i twórczy charakter. Wszelkie informacje pojawią się na naszej stronie internetowej pod koniec sierpnia.

 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
© 2006-2018 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni Poczta  |  Redakcja  |  Twórcy  |